מי אנחנו

ההתמחות – פתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי

 

נאוי גרופ או בשמה המלא - קבוצת אחים נאוי בע"מ הינה מהחברות המובילות בישראל במתן פתרונות פיננסיים, הכוללים מימון ואשראי חוץ בנקאי. אנו מתמחים בעיקר בתחום הממסרים והמימון, דהיינו מימון יבוא וספקים וכן ניכיון צ'קים מסחריים, שמשמעו - מתן אשראי כנגד צ'קים דחויים.

 

30 שנות עשייה בתחום מציבות אותנו כחברה מיומנת, עתירת ניסיון בפעילות מסחרית, ובעלת קשרי עבודה הדוקים עם רוב הבנקים הגדולים בארץ. לניסיון מצטרף חידוש מיוחד, כאשר נאוי גרופ הינה היחידה בתחומה, הפועלת כחברה ציבורית, שנסחרת בבורסה לני"ע בת"א (סימול: "נאוי").


שירותינו המקצועיים, אישיים ודיסקרטיים, ניתנים לחברות ובתי עסק מכל ענפי המשק, חלקם פועלים מול חברות ממשלתיות, ואשר מעוניינים 'לפגוש' מזומן מהיר – כאן ועכשיו. שירותינו מסייעים להם להתנהל ללא לחצים, עם תזרים מזומנים זמין ונוח.

 

ההיסטוריה – מהבדים בבגדד עד הבורסה בת"א


נאוי גרופ
החלה את פעילותה כחברה ציבורית רק בראשית 2011, אך זרעי ההצלחה נזרעו כבר בראשית המאה הקודמת בבגדד, בירת עיראק.

 

האחים יעקב וששון נאוי הקימו את החברה המשפחתית בבגדד. הם עסקו במסחר בבדי צמר ובעסקי בנקאות מקומית, דרכם נרקמו קשרים גם עם משפחת ספרא הידועה. החברה  היוותה צינור בין הקהילה היהודית למערכת הבנקאית בעיראק.


עם עליית המשפחה לישראל בשנת 1951, האחים פתחו ביוזמות פיננסיות, ואף היו חלק ממקימי "קופת מלווה וחיסכון לעולי עיראק", שנמכרה לבנק לאומי בשנת 1974.


ב-1983 נכנס לפעילות בחברה הדור החדש -  שאול ודורי, בניו של יעקב, שעסקו בעברם בתעשיית הטקסטיל. לפני מספר שנים רכשו האחים שאול ודורי נאוי את "הבנק העולמי להשקעות" מידי משפחת אדלר, לאחר שחדל  לפעול כבנק.

 

נקודת ציון משמעותית בהתפתחות החברה נרשמה בספטמבר 2010 עם רכישת השליטה בשלד הבורסאי "גולדן אקוויטי" , והקבוצה החלה בפעילותה הציבורית בינואר 2011. כיום פועל בחברה גם הדור השלישי ב"סולם יעקב". הכול נשאר במשפחה, וזהו גם הניחוח של נאוי גרופ – שילוב של מקצועיות ומשפחתיות.


הערכים – זה מה שאנחנו!

 

האמינות היא ערך עליון. החברה פועלת בכפוף להיתרים, אישורים וחוקים נוקשים של הרשות לני"ע, הרשות לאיסור הלבנת הון, משרד האוצר ובנק ישראל.

 

השקיפות היא ראי האמינות שלנו. כחברה ציבורית, כל פעילותנו גלויה ופתוחה לעיני הציבור.

 

השירותיות היא הבסיס להצלחתנו. הלקוח תמיד במרכז, וטובתו תמיד לנגד עינינו. אנו זמינים בכל עת, קשובים לצרכי הלקוחות, מסורים ושוקדים להשיג עבורם את הטוב ביותר. התוצאות ניכרות בלקוחות נאמנים לאורך שנים, הפועלים כשגרירים והמשווקים המוצלחים ביותר של הקבוצה.

 

הצניעות היא חלק בלתי נפרד מהתנהלותנו. לצד ההתפתחות והצמיחה, אנו ממשיכים לנהל את החברה בעזרת צוות מצומצם, שמכיר את הלקוחות מקרוב.

 

היחס האישי מוענק לכל לקוח, קטן כגדול. בעלי הבית עדיין חותמים על כל צ'ק, ושומרים על צביון של בית חם, שדלתו פתוחה לכל הלקוחות.

 


בנאוי גרופ, פעילות של מימון יבוא, מימון ספקים ועסקים, ניכיון צ'קים מסחריים, ביטוח אשראי לחברות, ופעולות פיננסיות שונות – הינה עשייה התורמת לקידום עסקים רבים בישראל ולתנועה חיובית ומתמדת במשק. אנו שמחים להוביל את הדגל של תדמית מכובדת ואמינה, שתחום הפעילות שלנו ראוי לה.

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד