ניכיון צ'קים מסחריים

ניכיון צ'קים - מהות השירות

 

כדי להבין עד כמה ניכיון שיקים עשוי לסייע לבעל עסק או בעל חברה, יש להבין את משמעות השירות החכם הזה. שירות ניכיון שיקים מסחריים משמעו – הפיכת שיק דחוי למזומן מיידי. נאוי גרופ מתמחה ומנוסה בתחום נכיון שיקים. אנו מקבלים מחברות בע"מ או עוסקים מורשים – שיקים דחויים שניתנו להם ע"י לקוחותיהם, וממירים אותם לשיק מזומן, שיק בנקאי או העברה בנקאית, תמורת עמלה מוסכמת מראש. מדובר בפעולה פשוטה, שמספקת פתרון למצבים מורכבים.

 

תזרים מזומנים - מכאן הכל מתחיל...

 

תזרים מזומנים שוטף ועקבי הוא פרמטר חיוני ומכריע לתפקודו התקין של כל עסק. מדובר בנושא רגיש, התובע תשומת לב יומיומית מבעל העסק. חברות ועסקים רבים סובלים מבעיות בתזרים המזומנים, כתוצאה מקבלת שיקים דחויים או ביצוע עסקאות בתשלומים. שיק דחוי שיושב בעסק או בבנק וממתין לפירעון – הוא אבן שאין לה הופכין. את האבן הזאת אפשר להפוך לכלי משחק דינמי ויעיל בעזרת ניכיון שיקים.

 

פגישה מהירה עם מזומן – זה ניכיון צ'קים – זה פתרון!

 

שירות ניכיון שיקים מסחריים, שאנו מספקים בחברתנו, מהווה פתרון קל, מהיר ואף רווחי - לבעיות תזרים מזומנים בחברות ועסקים שונים. בעזרת שירות ניכיון שיקים שלנו, בעלי עסקים רבים מצליחים לשלם בזמן משכורות לעובדים, לעמוד בכבוד בתשלומים לגופים ציבוריים, לרכוש בכל עת סחורות ושירותים, או במילים אחרות – לנהל את העסק בצורה תקינה. כשמדובר ברכישת סחורות ושירותים, שירות ניכיון שיקים מסחריים מאפשר לבעל עסק או חברה לבצע את הרכישות עם הנחת מזומן, שלרוב מאפילה על עמלת ניכיון שיקים. כך ממנפים עסק ללא צורך בהגדלת אשראי או ניצול בטחונות נוספים.

 

ניכיון צ'קים – לספור את היתרונות (והכסף)

 

שירות ניכיון צ'קים מסחריים, הניתן ע"י חברתנו, מקנה יתרונות רבים לבעל עסק או חברה:

• שיפור מיידי של תזרים המזומנים.

• בחירה אישית של תדירות וסכומים של ניכיון שיקים.

• העברת מזומן ישירות לחשבון העסק תוך מימוש עסקאות בתשלומים או שיקים דחויים.

• בדיקה ראשונית, מיידית ומקיפה של כל השיקים.

• מתן אשראי חוץ בנקאי כנגד שיקים דחויים, ללא מרווחים ופערי בטחונות כנהוג בבנק.

• שיעורי ריבית משתלמים יחסית לענף, ונמוכים באופן ניכר מערוצי מימון אחרים.

• שירות ניכיון שיקים מקצועי, מהיר ואישי, עטוף במלוא הסודיות.

 

לסיכום, שירות ניכיון צ'קים מסחריים בקבוצתנו, הוא הצעה שכל עסק יתקשה לסרב לה.

 

 

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד