מימון יבוא / מימון ספקים

מימון יבוא / מימון ספקים

 מימון יבוא, מימון ספקים – דרוש מענה לצורך


מימון יבוא או מימון ספקים הוא שירות שנולד מצורך. ומתי נולד הצורך עצמו?

• כאשר יבואן נדרש להעביר לספק שלו בחו"ל מכתב אשראי (L/C), והוא מתקשה או לא יכול לממן את היבוא בשל מחסור אשראי עסקי.

• כאשר יבואן נדרש להעביר לספק שלו בחו"ל תשלום במזומן עבור רכישת סחורה המיועדת לשוק המקומי, והוא מתקשה או לא יכול לבצע עסקת מימון יבוא שכזו.

• כאשר בעל עסק מעוניין לשדרג את עסקו, במעבר למתחם חדש, או ברכישת רכב לעסק, והוא מתקשה או לא יכול לממן את העסקה.

מימון לעסקים – זו המומחיות שלנו

במקום בו נולד הצורך, אנו מספקים לו את המענה האופטימאלי:

• מיידי – העמדת מסגרת אשראי תוך 24 שעות – לצורך מימון יבוא, מימון ספקים או לצורך אחר של מימון לעסקים. כי אנו מאמינים במענה מיידי לצורך, מבלי להמתין לאישור שבוע ומעלה. לשם כך, ועדת האשראי של הקבוצה מתכנסת מדי יום, ומאשרת עסקאות של מימון לעסקים במיליוני שקלים.

• פשוט ונוח – על מנת להימנע מעודף טופסולוגיה מסרבל ומכביד, בעיקר במקרים שחברה פרטית אינה מעוניינת לחשוף את דוחותיה הכספיים – אנחנו חוסכים את הטרחה ללקוחותינו. לרוב אין לנו צורך בדוחות כספיים, דוחות מע"מ וביטוח לאומי או חשבוניות מהספק בחו"ל או בארץ. אנו מסתפקים במקורות המידע שלנו על מנת לקבוע אם נבצע מימון יבוא, מימון ספקים או מימון עסק לצרכים אחרים.

תנאים טובים – אנו מספקים מסגרת אשראי עסקי עד 7 מיליון ש"ח לתקופה של מינימום חודשיים ובמקרים מסוימים גם עד שנה.

• ללא שעבוד – אנו מספקים מסגרת אשראי עסקי כנגד צ'קים של החברה בערבות בעלים וללא שעבוד, בהתאמה לכל סוג עסק ממגוון ענפי המשק.

• החזר על פי יכולת – אנו מאמינים שהלקוח יודע טוב יותר מאיתנו מהי יכולת ההחזר שלו. לפיכך, אנו מאפשרים לו לקבוע את כמות התשלומים בעצמו, על פי יכולתו.

 

אם יש לכם צורך במימון לעסק, ובתנאי שעסקכם פעיל לפחות 5 שנים, עם מחזור מכירות של 15 מיליון ש"ח ומעלה וללא "אורות אדומים" במאגרי חברות המידע והבנקים -  נשמח לסייע לכם על ידי מימון יבוא, מימון ספקים או כל צורך אחר של מימון לעסקים.

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד